У Німеччині воротар забив найсмішніший автогол року, з метра зрізавши м'яч у власні ворота

— 1 грудня 2023, 20:49

Голкіпер Гамбурга Даніель Фернандеш став головним антигероєм першого тайму матчу 15-го туру Другої Бундесліги проти Санкт-Паулі.

На 27-й хвилині португалець, розігруючи з партнерами м'яч у воротарському майданчику, припустився жахливої помилки — зрізав ігровий снаряд у власні ворота.

"Was ist das?" — запитав німецький коментатор, дивлячись повтор епізоду. А й справді, що це таке?!

Відео

Цей курйоз допоміг господарям повести з рахунком 2:0 у гамбурзькому дербі. Щоправда, після перерви гості відігралися - 2:2 у підсумку.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!