Відео дня: збірна України U-21 вирвала перемогу над Англією на останній хвилині матчу

Просто вау!
16.10.2023 23:58 Андрій Дунець 3797 0

Молодіжна збірна України здобула драматичну перемогу над Англією у матчі відбору на Євро-2025 (U-21).

"Синьо-жовті" вели з рахунком 2:0 після першого тайму, але під завісу гри юні "родоначальники футболу" відігралися - 2:2. Здавалося, все йде до нічиєї, аж ось на 94-й хвилині вирішальним голом відзначився нападник Ілля Квасниця, який з'явився на полі лише 20 хвилинами раніше.

А коментатор матчу Андрій Столярчук, здається, ледь не зірвав голос.

Відео

У підсумку - 3:2 на користь збірної України.

Завдяки цій звитязі підопічні Унаї Мельгоси одноосібно лідирують у своїй групі зі 100-відсотковим показником після 3 матчів.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua