Фани Арсенала заспівали на честь Зінченка після перемоги над Манчестер Сіті - ВІДЕО

Така важлива підтримка для українця саме в цю мить
09.10.2023 18:04 Андрій Дунець 3521 0

Фани лондонського Арсенала заспівали на честь Олександра Зінченка після переможного матчу з Манчестер Сіті (1:0) у 8-му турі АПЛ.

"Каноніри" виграли завдяки голу Габріела Мартінеллі після рикошету від Натана Аке на 86-й хвилині. Зінченко вийшов у стартовому складі, а на 75-й хвилині його замінив Такехіро Томіясу.

Після фінального свистка українець повернувся на поле, щоб подякувати публіці за підтримку, а вона натомість виконала вже звичну для стадіону Емірейтс пісню про Олександра.

Відео

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Ця підтримка від уболівальників Арсенала є особливо приємною і важливою після тієї "травлі" в інтернеті, яку розгорнули арабські користувачі соцмереж у відповідь на допис Зінченка на підтримку Ізраїлю в його боротьбі з терористами, що днями жорстоко атакували країну.

Щоправда, невдовзі Зінченко прибрав цю сторіз зі свого інстаграма.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua