Драма дня: Алдервейрелд не забив пенальті у ворота Шахтаря останнім ударом у матчі - ВІДЕО

Яка розв'язка!
04.10.2023 22:28 Андрій Дунець 4103 0

Тобі Алдервейрелд змарнував чудову можливість врятувати Антверпен від поразки в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з донецьким Шахтарем.

На 96-й хвилині за рахунку 2:3 на користь гірників суддя призначив пенальті у ворота української команди за гру рукою Тараса Степаненка.

Вердикт арбітра взявся реалізовувати капітан чемпіонів Бельгії, але навіть не влучив у площину воріт. Відразу після цього пролунав фінальний свисток.

Відео

Перед цим, на 76-й хвилині, Шахтар забив переможний гол після жахливої помилки воротаря.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua