Ванат не влучив по воротах із 5 метрів: збірна України мала фантастичний момент у матчі з Мальтою

— 19 червня 2023, 20:11

Владислав Ванат змарнував відмінну нагоду відкрити рахунок у матчі 4-го туру кваліфікації Євро-2024 між збірними України та Мальти.

На 5-й хвилині представник київського Динамо чудово відгукнувся на передачу з лівого флангу, але, перебуваючи в межах воротарського майданчика суперника, не влучив по воротах приблизно із 5 метрів.

Скріншот (MEGOGO)

Пізніше, мальтійці пробачили "синьо-жовтих" після невпевненої гри Матвієнка в захисті.

Станом на кінцівку першого тайму рахунок у зустрічі так і залишився невідкритим - 0:0.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!