2 роки тому збірні України та Нідерландів видали феєричну битву на старті Євро-2020

13 червня 2021 року збірна України з поразки розпочала свій шлях до чвертьфіналу чемпіонату Європи
13.06.2023 22:39 Андрій Твердохліб 1039 0

13 червня 2021 року збірна України в стартовому турі групового етапу Євро-2020 програла одному із господарів збірній Нідерландів.

Перший тайм пройшов без забитих голів, а на старті другого - Вейналдум (52) і Веггорст (58) зробили перевагу господарів у рахунку відчутною, однак спочатку Ярмоленко фантастичним ударом на на 75-й хвилині скоротив відставання підопічних Шевченка, а ще через 4 хвилини Яремчук відновив статус-кво.

Проте синьо-жовтим у той вечір не судилося заробити бодай очко - Дюмфріс на 85-й хвилині встановив підсумковий рахунок. 3:2 - перемога збірної Нідерландів.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua