У Серії А футболіст забив курйозний гол навісом на останніх хвилинах матчу - ВІДЕО

— 7 квітня 2023, 21:39

Долю поєдинку 29-го туру чемпіонату Італії між Салернітаною та Інтером вирішив непересічний епізод за участю Антоніо Кандреви.

36-річний півзахисник господарів на 90-й хвилині гри виконував подачу з правого флангу, яка несподівано трансформувалася в удар по воротах - голкіпер Андре Онана був захоплений зненацька - 1:1.

Відео

Відтак "нерадзуррі" продовжили свою безвиграшну серію у всіх турнірах до 6-ти матчів. У вівторок на Інтер чекає перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти португальської Бенфіки.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно дізнаватися про головні події зі світу спорту!