Нічия, що мала бути перемогою: 24 роки тому Динамо зіграло феєричний матч проти Баварії у півфіналі ЛЧ

— 7 квітня 2023, 17:06

7 квітня 1999 року київське Динамо провело перший поєдинок 1/2 фіналу Ліги чемпіонів проти мюнхенської Баварії.

Потужна команда Лобановського на стадії чвертьфіналу вибила з розіграшу чинного переможця турніру - Реал Мадрид - і підходила до півфінальних матчів у статусі фаворита.

Перша гра відбувалася в Києві. Господарі завдяки двом голам Шевченка та геніальній грі Белькевича повели в рахунку 2:0. Однак помилка Шовковського в доданий до першого тайму час дозволила Баварії піти на перерву в хорошому настрої. Мікаель Тарнат метрів із 40 засмутив майже 100-тисячний Республіканський.

Другий тайм розпочався також за потужних атак підопічних Лобановського. Віталій Косовський на 50-й хвилині знову подвоїв перевагу в матчі. Далі був епічний промах того ж Косовського, безліч нереалізованих моментів і камбек Баварії в останні 15 хвилин гри - 3:3.

Огляд матчу

У матчі-відповіді Динамо, попри велику кількість гольових нагод, поступилося з рахунком 0:1. Баварія ж у фіналі програла від Манчестер Юнайтед внаслідок однієї з найпам'ятніших розв'язок в історії Ліги чемпіонів.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно дізнаватися про головні події зі світу спорту!