Шахтар забив у ворота Ренна рятівний гол на останній хвилині додаткового часу

"Гірники" були в кількох секундах від вильоту з Ліги Європи
24.02.2023 01:29 Андрій Твердохліб 10450 2

Донецький Шахтар у серії пенальті переміг Ренн (2:1, 4:5 - по пенальті) і за сумою двох матчів виборов путівку в 1/8 фіналу Ліги Європи. Чемпіон України програв в основний час з рахунком 1:0, що перевело гру в додатковий час. На 106-й хвилині французи зусиллями Салаха забиди вдруге. Рахунок 2:0 виводив далі Ренн, але на останній хвилині екстратайму захисник Ренна Болосян зрізав м'яч у власні ворота.

У серії пенальті Анатолій Трубін відбив 3 удари, а свої спроби за Шахтар реалізували Назарина, Судаков, Бондаренко, Конопля та Келсі. Не забили - Бондар (мимо) і Сікан (перекладина).

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua