Зінченко був усюди: відомий британський аналітик висловив захоплення грою українця в матчі АПЛ

— 16 січня 2023, 12:50

Наш Олександр Зінченко провів відмінний поєдинок за Арсенал проти Тоттенгема у 20-му турі Англійської Прем'єр-ліги.

Каноніри святкували впевнену перемогу в Дербі Північного Лондона з рахунком 2:0. Українець, відігравши 86 хвилин, не відзначився результативними діями, але іноземні вболівальники в соцмережах наввипередки хвалять Зінченка.

І не лише прості фани. Висловився навіть Statman Dave, відомий британський аналітик Sky Sports та BBC, у Твіттері якого налічується 371,7 тисяч читачів. Експерт навів статистику Зінченка за перший тайм матчу і прокоментував це словами "Він був усюди".

Також у Твіттері набирають популярності різні відеонарізки з діями Зінченка в матчі з Тоттенгемом.

Ось одна з них

Раніше ми розповідали про дуже схвальну реакцію іноземних уболівальників Арсенала на гру Зінченка в матчі проти Ньюкасла.