Гол дня: камерунець Абубакар на останніх хвилинах вирвав сенсаційну перемогу над Бразилією на ЧС-2022

02.12.2022 23:52 Андрій Дунець 1758 0

Венсан Абубакар забив єдиний м'яч у поєдинку збірних Камеруну та Бразилії в межах 3-го туру чемпіонату світу.

На 90+2 хвилині нападник камерунців головою філігранно замкнув фланговий навіс. Редакція Чемпіона вважає цей м'яч найкращим за 30 листопада на Мундіалі в Катарі.

Відео (таймкод - 00:08:00)

Додамо, що ця перемога (1:0) однаково не дозволила Камеруну вийти до плей-оф Мундіалю в Катарі. До 1/8 фіналу з цього квартету пробилися Бразилія та Швейцарія.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua