Школа Маліновського: Аталанті забили неймовірний гол зі штрафного в Серії А - ВІДЕО

10.10.2022 07:45 Андрій Дунець 3955 0

Жерар Деулофеу став одним із головних героїв матчу 9 туру Серії А між Удінезе та Аталантою нашого Руслана Маліновського.

На 67-й хвилині, за рахунку 0:2 на користь суперника, іспанець елегантно та результативно виконав штрафний удар.

Відео

Повну версію матчу дивіться тут.

У підсумку гра завершилась результативною нічиєю з рахунком 2:2. Додамо, що Руслан Маліновський провів у поєдинку майже півгодини, з'явившись на заміну в середині другого тайму замість Адемоли Лукмана.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua