Ігнатенко розумним асистом допоміг Бордо закріпитися на першому місці Ліги 2 - ВІДЕО

04.10.2022 11:59 Андрій Дунець 2121 0

Українець Данило Ігнатенко віддав шикарний гольовий пас у матчі Лаваль - Бордо.

Наш півзахисник, виконуючи кутовий, розіграв сплановану комбінацію із Джошем Маджею. На 5-й хвилині рахунок став 1:0 на користь Бордо.

Відео (щоб переглянути, перейдіть за посиланням у плеєрі на YouTube, таймкод - 0:37)

Зазначимо, що Ігнатенко провів повний матч, а Бордо переміг із рахунком 2:1, таким чином розділивши після 10 турів перше місце Французької Ліги 2 разом із Ам'єном.

Нагадаємо, влітку Данило Ігнатенко погодився на зниження зарплати у клубі після вильоту до нижчого дивізіону.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua