Шикарний дальній удар розпочав розгром Брюгге Яремчука у великому бельгійському матчі - ВІДЕО

19.09.2022 07:00 Андрій Дунець 55783 0

У 9-му турі Ліги Жупіле відбулося одне із класичних бельгійських протистоянь - Стандард проти Брюгге. Команда наших Романа Яремчука та Едуарда Соболя зазнала розгромної поразки.

Усе почалося на 30-й хвилині голом Філіпа Цінкернагеля. Фантастичний обвідний удар з-за меж штрафного майданчика не залишив шансів голкіперу Сімону Міньйоле.

Відео

Цінкернагель у другому таймі оформив дубль, а його команда святкувала впевнену перемогу - 3:0. Яремчук вийшов у стартовому складі й був замінений на 60-й хвилині, а Соболя випустили на поле на 71-й хвилині.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua