8-річний хлопчик встановив унікальний світовий рекорд у скелелазінні | Блоги | Champion.com.ua

8-річний хлопчик встановив унікальний світовий рекорд у скелелазінні

12.04.2021 11:29 Valeriy Ruchka 970 0
8-річний хлопчик встановив унікальний світовий рекорд у скелелазінні

Юний скелелаз з Франції відзначився низкою дивовижних проходжень скельних маршрутів. А нещодавно він пройшов свій перший маршрут складності 8а+ "Sacrilège" на скелях Ле Сосуа.

Жюль Анрі – восьмирічний скелелаз із Франції. Займатися скелелазінням хлопчик почав завдяки своєму батькові. І хоча Жюль взявся за підкорення скель лише рік тому, він може похизуватися чималими досягненнями у проходженні скельних маршрутів.

Місяць тому юний француз пройшов маршрут 7с+ "Chimpanzodrome" у регіоні Ле Сосуа. Це досягнення заслуговує на особливу увагу, адже враховуючи складність маршруту, ця скеля не найулюбленіша серед молодих скелелазів.

На початку квітня Жюль Анрі підкорив маршрут складності 8а+ "Sacrilège" на тих самих скелях Ле Сосуа. І варто зазначити, що до цього ще жодного разу скелелазу його віку такий маршрут не піддавався – складність 8а+ не проходив ніхто молодше 9 років.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

Коментарі ()