Рік тому Тоттенгем здійснив епічний камбек у грі з Аяксом. Згадуємо неймовірний півфінал Ліги чемпіонів

08.05.2020 17:14 Андрій Твердохліб 2159 0

8 травня 2019 року, у Лізі чемпіонів відбувся один з найпам'ятніших матчів останніх років.

У матчі-відповіді в півфіналі Тоттенгем, після домашньої поразки від Аякса (0:1), поступався в Амстердамі після 1 тайму - 2:0. Проте завдяки неймовірному хет-трику Лукаса Моури (переможний гол було забито на 96-й хвилині - ред.), пробився у фінал Ліги чемпіонів.

Улюбленець Енцо Феррарі, який так і не встиг стати чемпіоном. 38 років тому загинув Жиль Вільнев

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua