Реакція соцмереж на вихід Аякса і Барселони у півфінал ЛЧ

17.04.2019 17:24 Максим Буйдин 2999 0

У вівторок, 17 квітня, у Європі були зіграні перші два матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Барсенала після мінімальної виїзної перемоги над МЮ, вдома ще в першому таймі завдяки дублю Мессі домоглася комфортної переваги, а в другому таймі Коутинью добив суперника - 3:0.

Куди цікавіше все було в Турині. Після нічиєї в першому матчі 1:1, з таким же рахунком завершився і перший тайм матчу. Знову у Ювентуса забив Роналду, на що гості відповіли ударом Ван де Бека. А от у другому таймі на результативний удар після кутового від де Лігта у туринців відповіді не знайшлося - 1:2 і далі йде Аякс.

Читайте реакцію соцмереж на результати матчів.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua