Бо повторив абсолютний рекорд чемпіонату світу

Бо виграв п'яте поспіль "золото" на ЧС
16.02.2023 19:52 1011 0

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бо продовжує оновлювати рекорди на чемпіонаті світу з біатлону.

5-разовий олімпійський чемпіон повторив історичне досягнення чемпіонатів світу за підсумками синглміксту в Обергофі. У цій гонці Йоганнес виступав разом з Марте Олсбю Ройзеланн, у їх складі збірна Норвегії стала чемпіоном світу - на фініші перевага над найближчим переслідувачем, Австрією, склала 13.8 секунд.

Виступ у сінглміксті став для Бо п'ятим на чемпіонаті світу, він не пропустив жодної гонки. А у чотирьох попередніх гонках здобув усі золоті медалі.

Після перемоги у синглміксті у Йоганнеса Бо вже п'ять золотих медалей на ЧС у Обергофі. Це повторення історичного рекорду чемпіонатів світу.

Норвежець став третім біатлоністом в історії, що здобув п'ять золотих медалей на одному чемпіонаті світу. І першим серед чоловіків: до нього жодному спортсмену не вдалося здобути стільки нагород упродовж одного турніру.

Крім Йоганнеса Бо, п'ять золотих медалей на одному чемпіонаті світу здобули біатлоністки Лаура Дальмаєр та Марте Олсбю Ройзеланн, якій це вдалося у 2020 році.