Прима та Підручний - у ТОП-20 спринту на третьому етапі Кубка світу

Результати спринту на Кубку світу
10.12.2021 13:57 6331 0
Фото - gettyimages

В австрійському Гохфільцені в рамках третього етапу Кубка світу відбувся чоловічий спринт (10 км).

Збірна України була представлена п'ятьма біатлоністами - Артем Прима, Антон Дудченко, Дмитро Підручний, Богдан Цимбал,  Артем Тищенко.

Переможцем спринтерської гонки у Гохфільцені став німець Йоганнес Кюн - перша його перемога на рівні етапів Кубка світу. На фініші Кюн випередив шведа Мартіна Понсілуому та білоруса Антона Смольського з колом штрафу.

Найкращим серед українців став Артем Прима, пройшов чисто два вогневих рубежі. Завдяки цьому біатлоністу вдалося фінішувати 17-м з відставанням у 55 секунди від переможця гонки.

У підсумку від України у персьют відібралися чотири біатлоністи: Артем Прима, Дмитро Підручний, Антон Дудченко та Артем Тищенко.