Підгрушна повертається у біатлон після хвороби | Біатлон | Champion.com.ua

Підгрушна повертається у біатлон після хвороби

30.07.2019 16:55 3649 0
Олена повертається до своєї улюбленої справи
Підгрушна повертається у біатлон після хвороби

Олена Підгрушна, яка пропустила кінцівку минулого сезону через міокардиту, повертається у біатлон і має індивідуальний план підготовки.

Про це заявив старший тренер жіночої збірної України з біатлону Валерій Лесников, повідомляє XSport.

"Вносилися деякі корективи щодо підготовки Олени Підгрушної, тому що вона поки що перебуває в більш заощаджуючому режимі. У неї своя програма підготовки, а всі інші дівчата працюють згідно з планом. На контрольну гонку ми не планували ставити Олену, і думаю, що перші серйозні гонки у неї будуть ближче до вересня. Вона ще повинна пройти планове медичне обстеження перед виїздом в гори, будемо аналізувати її стан, подивимося, що скажуть лікарі. 

Поки все було нормально, лікарів її стан влаштовував, тому ми досить плавно втягуємося, без форсажу форми. Найголовніше в цьому випадку – не нашкодити. В принципі по роботі вона підтяглася, деякі тренування робить на рівні з іншими дівчатами, так що дивимося оптимістично на її перспективи", - зазначив Лесников.

Раніше повідомлялося, чоловіча збірна України пропустить літній чемпіонат світу. Жіноча збірна 31 липня  вирушить на збори в Обертіллахе. Окремо до сезону готується Юлія Джима.

Коментарі ()