Кривонос та Бех увійшли в ТОП-20 на юніорському чемпіонаті Європи

Бех, Кривонос та Коваленко фінішували в заліковій зоні
09.03.2019 17:13 4479 0

В рамках відкритого чемпіонату Європи серед юніорів з біатлону в норвезькому Шушене відбулася жіноча спринтерська гонка, в якій лише двоє українок потрапили в ТОП-20.

Про це повідомляє biathlon.com.ua.

Кращою серед українських спортсменок стала Анна Кривонос, яка фінішувала 16-ю при двох промахах. 19-е місце завоювала Катерина Бех, яка також допустила дві помилки у стрільбі стоячи.

Відзначимо, що під час стрілянини лежачи 6 з 7 українських біатлоністок були чисті - лише Валерія Дмитренко допустила один промах.

Решта 5 українських спортсменок, що брали участь в спринті, розташувалися на місцях з 48 по 56.

Переможницею гонки стала французька біатлоністка Камілла Бене, другою стала її землячка Гійон Гігона, а бронзу завоювала Юліані Фрювірт з Німеччини.