Підручний 18-м фінішував у спринті на чемпіонаті Європи

23.02.2019 11:45 4476 0

Сьогодні, 23-го лютого в білоруських Раубичах чоловічою спринтерською гонкою продовжився чемпіонат Європи-2019 з біатлону.

Актуально: Біатлон онлайн. Сезон 2018/19: день за днем

Ніхто з шести українців не зміг закрити всі 10 мішеней. Сергій Семенов допустив один промах, Дмитро Підручний, Артем Прима та Руслан Ткаленко промахувалися двічі, а Тарасу Лесюку довелося пробігти три кола штрафу.

Що стосується підсумкових місць, то Підручний став 18-м, Прима 26-м, у Ткаленка 33-тя позиція, а Семенов показав 41-ий час на фініші. Тищенко зупинився буквально за крок від гонки переслідування, програвши 60-му місцю 0,4 секунди, а Лесюк пробитися в персьют багато в чому завадили проблеми з гвинтівкою, які виникли на стрільбі лежачи.

Чемпіоном Європи в спринті став норвежець Тар'єй Бо, срібну медаль для Швеції завоював Єспер Нелін, бронзова нагорода в активі росіянина Дмитра Малишка