Українці провалили спринт в Обегофі, скандальний росіянин Логінов - перший

11.01.2019 17:02 4571 0

На четвертому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі відбулася чоловіча спринтерська гонка.

Україну представляли чотири спортсмени: Артем Прима, Дмитро Підручний, Сергій Семенов і Руслан Ткаленко.

Першим фінішував російський біатлоніст Олександр Логінов. Коло штрафу не дозволило перемогти лідеру загального заліку Кубка світу Йоганнесу Бо, він зайняв друге місце. Третя позиція у шведа Себастьяна Самуельсона, який пройшов без промахів обидві стрільби.

Українські біатлоністи в черговий раз не порадували високими результатами. 25-м став капітан Дмитро Підручний, також в очки потрапив Сергій Семенов.

Він, як і Підручний, допустив два промахи, але був повільніше на фінішному колі. Артем Прима з трьома промахами в пасиві зумів лише кваліфікуватися в гонку переслідування, він 48-й. Руслан Ткаленко фінішував 61-м.