Невдала гонка переслідування для жіночої збірної України, Семеренко навіть не фінішувала

09.12.2018 16:40 4542 0

У словенській Поклюці завершилася гонка переслідування у жінок. Перемогу здобула фінка Кайса Макарайнен, закрила всі 20 мішеней. Також ідеально впоралася зі стрільбою італійка Доротея Вірер. Обидві спортсменки зайняли на фініші місця, з яких стартували. Бронзу завоювала словачка Пауліна Фіалкова, яка виграла боротьбу у італійки Лізі Вітоцці.

Актуально: Біатлон онлайн. Сезон 2018/19: день за днем

Кращою з українок фінішувала Юлія Джима. Як і призери гонки, вона закрила всі мішені, проте зі слабкою швидкості фінішувала лише 24-ю, з відставанням майже три хвилини.

Могла зачепитися за десятку найсильніших Олена Підгрушна, проте два кола штрафу після заключної стрільби відкинули її в боротьбу за місце в третьому десятку. Валя Семеренко взагалі вирішила не фінішувати. І лише Анастасія Меркушина, незважаючи на два кола штрафу, зуміла поліпшити свою стартову позицію і потрапити в очкову зону - 37-е місце у наймолодшої українки в цій гонці.

На цьому програма першого етапу Кубку світу в словенській Поклюці завершилася. Другий етап стартує в Хохфільцені 13-го грудня.

Актуально: Біатлон онлайн - пряма трансляція Кубку Світу