Ідре-2018. Результати чоловічої спринтерської гонки

29.11.2018 14:32 4213 0
Лукас Фратцшер

Джерело - biathlon.com.ua.

Перший етап Кубка IBU в шведському Ідре, а з ним і офіційний міжнародний сезон 2018/19 відкривала спринтерська гонка у чоловіків.

Серед п'яти стартувавших українців в актив цю гонку можуть собі записати троє хлопців. Антон Дудченко, який вийшов на старт під другим номером, пройшов вогневі рубежі з одним колом штрафу і в підсумку фінішував 18-м, поліпшивши своє колишнє найвище досягнення на дорослому міжнародному рівні відразу на вісім позицій. А Богдан Цимбал, все ще перебуває в статусі юніора, свій дебют на Кубку IBU ознаменував попаданням в залікову зону з 34-м результатом, навіть незважаючи на два промахи. З кубковими очками фінішував також Віталій Труш, який показав 24-ий час при двох промахах.

А ось у Андрія Доценко і Тараса Лесюка гонка не вийшла. Андрій ніяк не може повернути свою швидкість, і сьогодні за цим показником був п'ятим в українській команді. Тарас, навпаки, серед наших хлопців показав найкращий час на лижні, але його підвела стрільба стоячи, де довелося відправитися на чотири штрафних кола. В результаті у Доценко і Лесюка 46-е і 57-е місця відповідно.

Головною несподіванкою гонки став 24-річний представник збірної Німеччини Лукас Фратцшер. На сьогоднішній день він має в активі всього два сезони в біатлоні, і до сих пір його кращим результатом в гонках Кубка IBU було 13-е місце в спринті дворічної давності в італійському Мартеллє. Сьогодні ж Фратцшер показав кращу швидкість дня, яка навіть при двох промахах дозволила йому піднятися на п'єдестал пошани, ставши третім. А дві перші позиції в фінішному протоколі зайняли Антон Бабіков і француз Арістід Біг.