Кубок світу. Прима фінішував 9-м у гонці переслідування, переміг Фуркад

Сергей Шемшученко — 7 січня 2017, 13:11

У суботу, 7-го січня, в Обергофі пройшла чоловіча гонка переслідування в рамках Кубка світу з біатлону.

Найкращий результат серед українців показали Артем Прима та Володимир Сємаков, які фінішували 9-м та 13-м відповідно.

Щодо Прими, то Артем розпочав гонку 57-м і в підсумку завдяки хорошій швидкості та роботі на вогневих рубежах зміг прийти на фініш 9-м, відігравши 48-м позицій!.

Варто зазначити, що саме Прима до останнього претендував на нагороди серед українських біатлоністів.

Якби не один промах на 4-му вогневому рубежі, то Артем цілком міг претендувати на "бронзу".

Свій найкращий результат в кар'єрі (Кубок світу) показав Володимир Сємаков, який завдяки хорошій стрільбі (лише 1 промах) зміг фінішувати 13-м.

У свою чергу не дуже вдало провів гонку Сергій Семенов, який назбирав аж 7 промахів та фінішував лише 29-м.

Некращий результат і у Кільчицького, який прийшов на фініш лише 48-м.

Перемогу ж здобув сучасний король біатлону француз Мартен Фуркад, який стартувавши 8-м не залишив жодних шансів своїм конкурентам

Француз взагалі "привіз" свому найближчому переслідувачу (Пайферу) більше хвилини, перетнувши фінішну лінію спиною.

Справжня боротьба точилася за "бронзу", де в останній момент перемогу завдяки фінішному спурту здобув італієць Домінік Віндіш, який таки зміг в останній момент обійти норвежця Свендсена.