Ягупова: Найближчим часом я визначусь з клубом, де буду виступати
![Ягупова: Найближчим часом я визначусь з клубом, де буду виступати](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/8/1/10573/814f5a7f09f66183d79dc9a1a3117c2f.jpg?w=760&q=90)
Аліна Ягупова буде виступати за збірну України в офіційних матчах.
Про це вона розповіла Федерації баскетболу України.
"Звісно, не так я бачила першу половину свого сезону, але є як є, можливо, це на краще. Ми домовились з клубом розійтись. Найближчим часом я визначусь з клубом, де я буду виступати у майбутньому.
Актуально: Ягупова залишила турецький клуб Чукурова Мерсін
Щодо збірної України, то я обов’язково буду виступати за збірну в офіційних матчах. Прикро, що в листопаді я не допомогла команді через травму. Ми постійно на контакті з Михайлом Бродським і я розумію, наскільки я важлива для нашої збірної, я пообіцяла, що буду виступати за збірну", - сказала Ягупова.
✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!