Фенербахче з Ягуповою пробився у фінал Євроліги
![Фенербахче з Ягуповою пробився у фінал Євроліги](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/5/d/29333/5d932a2b5d794e30baa77420937d34e7.jpg?w=760&q=90)
Фенербахче пробився до фінального матчу жіночої Євроліги.
В півфіналі Фіналу чотирьох Фенербахче здолав італійській Скіо з рахунком 77:70.
Одна з лідерок Фенербахче капітан жіночої збірної України Аліна Ягупова вийшла в стартовій п’ятірці своєї команди і провела на майданчику 23 хвилини. За цей час Ягупова набрала 12 очок (5/7 двоочкові, 0/4 триочкові, 2/2 штрафні), зробила 4 підбирання, 3 передачі при 2 втратах та 4 фолах.
Фінал Євроліги відбудеться у неділю, 16 квітня.