Мітчелл набрав 71 очко та увійшов до елітного клубу

Андрій Твердохліб — 3 січня 2023, 10:57

Захисник Клівленд Кавальєрс Донован Мітчелл у грі регулярного чемпіонату НБА проти Чикаго Буллс набрав рекордні для себе та франшизи 71 очко.

Також на рахунку атакувального захисника 11 асистів, 8 підбирань і 1 блок-шот. Мітчелл став першим в історії баскетболістом, який набрав 70+ очок і 10+ асистів.

Клівленд переміг Чикаго в овертаймі (145:134). За 5 секунд до завершення основного часу Бики вигравали - 130:127, а герой дня відправився пробивати 2 штрафні. Перший влучив, а другий - навмисно промазав, але сам підібрав м'яч і переправив його в кошик. В овертаймі Мітчелл набрпав 13 очок із 15 командних і приніс команді перемогу.

Мітчелл став лише 6-м гравцем в історії, який зумів набрати 70 очок і більше. Таких випадків було всього 10 - Вілт Чемберлен 5 разів набирав 70+ очок.