Суперліга. Волиньбаскет завдає сенсаційної поразки Дніпру

Сергей Шемшученко — 9 грудня 2016, 21:21

Для Дніпра нічого не віщувало біди у матчі з Волиньбаскетом, враховуючи, що гості виграли першу чверть +9.

Але на початку другої чверті наполегливість лучан дозволила їм ривком 7:2 покращити своє становище.

За підсумком першої половини зустрічі перевага "дніпрян" зменшилася до семи очок, інформує сайт Федерації баскетболу України.

Та під акомпанемент гучної підтримки вболівальників лучани знову повернулися у боротьбу. Після влучання Моторчука за три хвилини до кінця третьої чверті Волиньбаскет вийшов вперед.

На заключну 10-хвилинку команди виходили за несподіванної переваги лучан в одне очко та шаленої підтримки господарям з боку трибун.

Триочковий Федчука за 2:37 хв до фінальної сирени зрівняв рахунок - 66:66. Капітан гостей Тимофеєнко відповів на це двома забитими з реалізованим штрафним. Федчук стрімко повів свою команду вперед.

Після тайм-ауту гостей Мішула втратив м’яч в атаці, господарі прорвалися під кільце суперника, і Моторчук набрав, як потім з’ясувалося, переможні два очки. За останні шість секунд господарям вдалося відстояти свою сенсаційну третю перемогу у чемпіонаті.

Нагадаємо, Волиньбаскет просить фінансової допомоги у своїх прихильників.