Чемпіонат України. Мавпи переграли Волиньбаскет

Сергей Шемшученко — 19 січня 2016, 20:54

У Луцьку зіграно матч чемпіонату України між Волиньбаскетом та Черкаськими Мавпами.

Як пише ФФУ, перша чверть завершилась перемогою гостподарів з рахунком 26:22. На початку другої 10-хвилинки Хакім Джексон збільшив перевагу господарів до шести очок.

Лицарі не плели хитромудрих комбінацій, але у простому баскетболі на зустрічних курсах курсах не пасували перед мавпами. Кінцівку другої чверті краще провели черкащани. 47:47 – Перша половина.

У третій чверті мавпи активізувалися, коли їхня перевага сягнула 9 очок, Чайковський взяв тайм-аут. Комбінації лучан були нехитрими, але приціл повернувся. За хвилину до завершення Рудаков зрівняв рахунок 68:68. Кінець третьої чверті.

На початку заключної 10-тихвилинки лучани вийшли вперед, але рівновагу було порушено ненадовго. Більше того, мавпи додали і вже Давидюк слем-данком зафіксував 9-очкову перевагу гостей. А за ним Кобець довів перевагу до 12 очок.

На останній хвилині Полюляк скоротив рахунок до шести очок, але Кобець триочковим не дав інтризі повернутися. 88:96. Мавпи перемагають і обходять у турнірній таблиці БІПу. Вони вже четерті.