Суперліга. Київ удома поступився Черкаським Мавпам

Сергей Шемшученко — 12 грудня 2014, 19:45

У матчі сусідів по турнірній таблиці Черкаські Мавпи обіграли Київ, не лише перервавши серію невдач, але й реабілітувавшись за поразку від киян у першому колі.

Стартова чверть минула у рівній боротьбі та не виявила лідера. Й упродовж наступної десятихвилинки команди йшли очко в очко, поки Руслан Отверченко не ініціював ривок своєї команди - 41:34.

Однак потужно проведена черкаською командою третя чверть дозволила гостям не лише відіграти відставання, а й вирватися вперед, інформує офіційний сайт української Суперліги.

До заключного періоду суперники підійшли за рахунку 56:61 на користь "мавп". І як не намагалися господарі повернутися у гру, гості впевнено контролювали перебіг подій на паркеті.