Суперліга. Дніпро-АЗОТ програв Хіміку

Сергей Шемшученко — 28 листопада 2014, 20:23

Лідер чемпіонату Хімік продовжив свою переможну серію до одинадцяти матчів поспіль, обігравши на виїзді ДніпроАЗОТ.

Першу чверть южненці завершили із незначним гандикапом +4, хоч і вели перед зі стартових хвилин.

Протягом наступної десятихвилинки лідер чемпіонату відірвався від суперника ще на вісім очок (25-37), а Максим Корнієнко зупинився за кілька кроків від дабл-даблу, додавши до 8 очок 8 зібраних відскоків.

Третій період минув у рівній боротьбі, проте навіть його господарі програли, хоч і з мінімальною перевагою, а пропустивши ривок Хіміка 12-1 на початку заключної чверті (ударний відрізок провів Олександр Беліков), остаточно поховали навіть примарні шанси на можливий "камбек", повідомляє офіційний сайт Суперліги.