Українські баскетболістки програють Чорногорії, але їдуть на Євро-2015

Сергей Шемшученко — 26 червня 2014, 12:10

25 червня жіноча національна збірна України зіграла останній поєдинок кваліфікаційного турніру на чемпіонат Європи 2015 року.

Чорногорія - Україна 76:70 (19-17, 12-19, 22-15, 23-19)

Обидві збірні вже гарантували собі місце на чемпіонаті Європи 2015 року.

Однак за перше місце в групі команди билися безкомпромісно, рахунок хитався то в один бік, то в інший.

Першу чверть суперниці завершили – 19:17.

У середині другої десятихвилинки завдяки влучним кидкам Зарицької, Ягупової та Мірчевої ми повели +11. Загалом цей відтинок матчу команди зіграли 2:15.

Однак у наступні дві хвилини вже українки пропустили ривок господарок – 10:0.

Та після вдалих атак Бережинської і Курасової наша команда пішла на велику перерву лідером – 31:36.

Третю чверть виграли чорногорки – і 53:51 перед четвертою десятихвилинкою. Підопічні Вадима Чечуро до останніх секунд поєдинку змагалися за перше місце в групі і зрештою зупинилися від нього лише на відстані одного влучного 3-очкового кидка, повідомляє прес-служба ФБУ.

Втім, у червні наступного року українська збірна гратиме на чемпіонаті Європи, який відбудеться в Угорщині та Румунії.