Суперліга. "Кривбас" удома завдав поразки "Галичині"

Сергей Шемшученко — 16 лютого 2014, 20:34

"Кривбас" здобув перемогу над "Політехнікою-Галичиною" з рахунком 87:79, зберігши шанси на продовження боротьби у весняній частині чемпіонату.

У першій чверті на паркеті домінувала "Галичина" за рахунок більш упевненої гри під щитами, пише офіційний сайт Суперліги України.

Однак упродовж наступних десяти хвилин лідер криворіжців Вінсом Фрезьєр організував "камбек", що дозволив команді господарів скоротити відставання від суперника до одного влучного кидка з-за дуги (41:44).

Ривок "Кривбасу" у третій чверті залишив "Галичину" далеко позаду (67:56) і фактично вирішив долю матчу.