Суперліга. "Азовмаш" дотиснув "Черкаські Мавпи" у четвертій чверті

Сергей Шемшученко — 13 листопада 2013, 19:37

Переломивши хід гри лише у заключній чверті, "Азовмаш" обіграв "Черкаські Мавпи" з рахунком 80:73.

Протягом першої половини гри на паркеті точилася рівна гра, хоча "леви" прагнули заволодіти ініціативою зі стартових хвилин, інформує офіційний сайт Суперліги України.

У підсумку на велику перерву команди вирушили за рахунку 36:32 на користь господарів.

У ході третьої чверті маріупольській команді вдалося збільшити розрив у рахунку до десяти очок, однак дальні точні кидки повернули "мавп" у гру.

Коли ж снайпери черкасців у середині заключного періоду вивели команду гостей уперед (66:64), справу до своїх рук узяв центровий "Азовмашу" Колмен Коллінс, якого підтримали партнери. Завдяки цьому "леви" уникнули нервової кінцівки та довели матч до перемоги.