Суперліга. "Будівельник" програв "Донецьку"

Сергей Шемшученко — 2 квітня 2013, 20:49

В останньому матчі регулярного чемпіонату "Донецьк" здолав принципового суперника.

Дальній кидок Максима Пустозвонова вивів "Донецьк" уперед наприкінці дебютної чверті, а вже на початку наступної десятихвилинки "тигри" вели +7.

Досить довго їм вдавалося утримувати лідерство, однак під кінець першої половини "будівельники" зрівняли рахунок, а незабаром, після влучного кидка Ріхарсдса Куксікса, вийшли вперед.

У підсумку на велику перерву в ролі лідера вирушив саме "Будівельник" (44-39), інформує сайт Суперліги.

Переломити хід гри на власну користь донецькій команді вдалося в заключній чверті завдяки активності Кертіса Мілладжа, якого підтримала передня лінія "тигрів", що в першій половині діяла не так потужно.