Суперліга. "Дніпро" програв "Говерлі", "Одеса" - "Миколаєву"

Сергей Шемшученко — 30 листопада 2012, 20:45

Найкраща гра Станіслава Балашова у сезоні не допомогла "Одесі" у матчі з "Миколаєвом".

Центровий "акул" відзначився дабл-даблом, здобувши 37 балів рейтингу ефективності, однак зусиль ветерана виявилося замало, й команда Олега Юшкіна поступилася суперникові з міста корабелів із рахунком 75:82.

Програвши стартову десятихвилинку, господарі паркету зуміли не лише вирівняти гру, а й повести до великої перерви +6, багато в чому саме завдяки Станіславу Балашову, пише офіційний сайт Суперліги.

Однак наприкінці третьої чверті ініціатива знову перейшла до "Миколаєва", який ще потужніше провів заключний ігровий відрізок.

У паралельному матчі, пропустивши ривок "Говерли" у середині третьої чверті, організований капітаном івано-франківської команди Тревісом Пітерсоном, "Дніпро" поступився гостям із рахунком 81:91.

"Ведмеді" захопили лідерство на старті поєдинку, однак "дніпряни" зуміли вирівняти гру та навіть виграли першу чверть, а на початку наступної повели +7. Утім два поспіль дальні влучання Павла Ревзіна ліквідували розрив у рахунку, й на велику перерву вже івано-франківська команда вирушила в якості лідера (44:37).

Протягом другої половини підопічним Євгена Мурзіна вдалося зберегти здобуту перевагу.