Суперліга. "Хімік" програв "Мавпам", "Галичина" - "Азоту"

Сергей Шемшученко — 30 листопада 2012, 20:18

Чарльз Томас продовжує демонструвати результативну гру, а головне - приносити перемоги своїй команді. Здобувши 24 очка, форвард став найрезультативнішим гравцем матчу, у якому "Черкаські Мавпи" обіграли "Хімік" із рахунком 92:85.

Переломною стала третя чверть, у першій половині якої Чарльз Томас розпочав ривок своєї команди, реалізувавши низку атак, пише офіційний сайт Суперліги.

Підійшовши до заключного періоду за 11-очкової переваги, на його початку підопічні Йовіци Арсіча збільшили розрив у рахунку на власну користь до +15. Після цього гру було фактично зроблено.

У паралельному наднапруженому матчі, доля якого була вирішена на останніх секундах, "Дніпро-Азот" вирвав перемогу у "Політехніки-Галичини" з рахунком 70:69.

Високий відсоток реалізації кидків із середньої дистанції (25/43 проти 17/47 у суперника) став одним із факторів успіху дніпродзержинської команди.

Потужний ривок - 10:0 - на старті гри дозволив господарям паркету виграти першу чверть із 9-очковою перевагою. Наздогнати суперника "леви" зуміли лише наприкінці третього періоду, зберігши інтригу в матчі, однак бодай зрівняти рахунок до фінальної сирени їм не вдалося.