Суперліга. "Будівельник" програв "Ферро", "Азовмаш" виграв у "Донецька"

Сергей Шемшученко — 30 листопада 2012, 19:56

Як і у матчі першого кола, легіонери "Ферро-ЗНТУ" у складі Ренді Калпеппера, Кемерона Мура й Річарда Гуіна забезпечив запорізькій команді перевагу у матчі з одним з конкурентів по турнірній таблиці - "Будівельником".

Додавши у другій половині та здійснивши ривок на старті заключної чверті, підопічні Кирила Большакова, незважаючи на те, що боротьба тривала до останніх секунд, обіграли господарів з рахунком 102:98, пише офіційний сайт Суперліги.

За майже рівної гри, що підтверджують і статистичні показники, долю матчу вирішила індивідуальна майстерність окремих виконавців, яка цього вечора виявилася вищою у гравців "Ферро".

У паралельному матчі, незважаючи на відсутність травмованого лідера Менні Харріса, "Азовмаш" реабілітувався за поразку у матчі першого кола, здобувши впевнену перемогу над "Донецьком" із рахунком 86:69.

Американський плеймейкер маріупольців Лінн Грір, який останнім часом демонструє класну гру, вів партнерів за собою, ще в першій половині забивши три кидки з-за дуги, а загалом відзначившись 20 очками та 9 передачами.

Саме потужно проведена перша половина, яку "леви" виграли із перевагою у 22 пункти, забезпечила їм необхідний гандикап. Після великої перерви гра дещо вирівнялася, й "Донецьк" навіть виграв третю та четверту чверті, однак переломити хід зустрічі так і не зумів.