Українська правда

Борщ понад усе: Левченко після ЧС з легкої атлетики першою справою відвідала українське кафе

Instagram
Борщ понад усе: Левченко після ЧС з легкої атлетики першою справою відвідала українське кафе

Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко повернулася на батьківщину після чемпіонату світу з легкої атлетики в Японії і одразу вирішила потішити себе національною кухнею.

Спортсменка завітала до кафе та з особливим задоволенням скуштувала тарілку борщу, поділившись цим моментом із фанатами у соцмережах.

Нагадаємо, напередодні в Токіо відбувся фінал чемпіонату світу зі стрибків у висоту серед жінок. Перемогу у змаганнях святкувала австралійка Нікола Оліслагерс, а Левченко завершила фінал на п’ятому місці, розділивши його з австралійкою Елеанор Паттерсон.

Для української спортсменки це п’яте місце стало найкращим результатом на чемпіонатах світу з 2017 року, коли вона завоювала срібло.

Після змагань Юлія поділилася враженнями від виступу в стрибках у висоту на чемпіонаті світу-2025 у Токіо.

ВІДЕО Юлія Левченко Легка атлетика Lifestyle
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік