Українська правда

Святкуй День вишиванки з Україною в серці

Valeriy Ruchka — 14 травня 2019, 14:43
Святкуй День вишиванки з Україною в серці

16 травня Україна святкує День вишиванки. Але якщо у вас немає головного атрибуту свята, то бренд Kuberten.com.ua пропонує ексклюзивні футболки, з використанням української символіки.

У вишиванці За Україну можна вболівати всією родиною. В основу моделі закладені кольори національного прапора України і тематична українська вишивка. Жіноча та дитяча моделі – у наявності.

Футболка з вишивкою М’яч - наша перша модель, в якій ми вирішили поєднати прінт з вишивкою! Ідея проста і зрозуміла: вишитий зображення жовто-синьої бутси з тризубом і класична доріжка вишивки, яка приводить нас до забитого голу в ворота суперників збірної України.

В основі поло вишиванки Моя збірна - класичний дизайн з використанням української символіки. Дві смуги на грудях представлені у вигляді українського прапора, який символізує мирне синє небо і золоті українські поля. На комірі вишитий герб України - тризуб.

Поло вишиванка З Україною в серці - ще одна модель, яка змушує наші серця битися частіше! Символічна карта України в жовто-блакитний тонах спеціально вишита в районі серця. Тепер у вас є відмінна можливість придбати парні футболки - чоловічу і жіночу.

Поло вишиванка Героям Слава несе в собі додаткове смислове навантаження. Традиційне вітання "Героям Слава" в 2014 році апелювала до загиблих на Майдані героям Небесної сотні. А тепер і до українських солдатів, які віддали і продовжують віддавати життя за нашу незалежність на сході України.

На поло Слава Київської Русі стилізований малюнок, в якому легко вгадується Пам'ятник засновникам Києва - князям Кию, Щеку, Хориву і їх сестрі Либідь. Саме з Києва і почалася Київська Русь, правонаступницею якої є наша Україна.

Відзначимо, що на нашому сайті представлений повний асортимент ексклюзивних вишиванок і оригінальних дизайнерських футболок.

Для корпоративних клієнтів можлива розробка ексклюзивного дизайну вишиванок по брендбуку. Серед наших клієнтів – Динамо Київ і полтавська Ворскла.

Телефони для довідок: +38 050 978 85 00 (Viber), +38 067 316 82 33

[email protected]

https://www.facebook.com/kuberten.com.ua

https://www.instagram.com/kuberten.kuberten/