Північна Ірландія U-19 — Україна U-19 — 0:0. Підопічні Михайленко не змогли обіграти господаря Євро-2024

Юнацька збірна України U-19 зіграла внічию з Північною Ірландією в межах матчу-відкриття чемпіонату Європи-2024 серед гравців до 19 років.

Поєдинок відбувся на стадіоні Інвер Парк у місті Ларн (Північна Ірландія).

Склади команд:

Північна Ірландія U-19: Чарльз – Леннон, Маккалліон (Гюдмен, 46), Бріггс – Томпсон, Макклур, Тріккетт (Доерті, 64), Барр – Гленфельд, Грем (Еванс, 64), Моррісон (Догерті, 76).

Україна U-19: Крапивцов – Огарков (Дрозд, 87), Михавко, Мельниченко, Гусєв – Ващенко (Обінайя, 87) – Маткевич (Шевченко, 87), Цуканов, Гаджиєв, Синчук – Богданов (Тутєров, 73).

Матч завершено! Нульова нічия зі збірної Північної Ірландії.

90'
Сінчук та Шевченко заробили кутовий на останніх секундах матчу.

90'
Три хвилини додав арбітр до основного часу.

89'
Пробивав Тотєров з-за меж карного майданчика, Чарльз знову рятує команду.

86'
Відразу три заміни в складі збірної України U-19: замість Маткевича, Ващенка та Огаркова на поле вийшли Шевченко, Обінайя та Дрозд.

83'
Еванс намагався втекти після дальнього закидання, однак боковий суддя підняв прапорець.

79'
Гусєв з флангу прострілював, але боковий арбітр зафіксував, що м'яч залишив межі поля.

76'
Ще одна заміна від господарів поля: замість Моррісона на поле вийшов Догерті.

73'
Синчук небезпечно пробивав після контратаки, але Чарльз рятує команду.

72'
Перша заміна від Михайленка: замість Богданова на поле вийшов Тутєров.

68'
Чарльз забрав м'яч у руки після подачі з кутового.

65'
Подвійна заміна в складі збірної Ірландії: замість Грема та Трікетта на поле вийшли Еванс та Доерті.

63'
Михавко наважився на дальній удар, однак його заблокували захисники.

62'
Тепер "гірчичник" у Макклура за грубий підкат, штрафний для збірної України.

60'
Трікетт отримує жовту картку за порушення правил у центрі поля.

58'
Маткевич опинився в офсайді після закидання з глибини.

55'
Маткевич пробивав низом, Чарльз забрав м'яч у руки.

52'
Гусєв небезпечно прострілював, але ніхто не відреагував на цю передачу.

50'
Ващенко наважився на дальній удар, але вийшло невлучно.

47'
Відбулася заміна по перерві: замість Маккаліона, який з жовтою карткою був, гру продовжик Гудман.

46'
Другий тайм розпочався!

Перший тайм завершено! Нулі на табло, нагадаємо, що в паралельній грі Італія U-19 обіграла однолітків з Норвегії.

45'
Крапивцов здійснив чудовий сейв наприкінці першої половини гри.

45'
2 хвилини додав арбітр до першого тайму.

43'
Україна продовжує контролювати м'яч та гру загалом.

39'
Цуканов виконував кутовий, ніхто на цей навіс не відгукнувся.

35'
Маккаліон грубо зіграв у підкаті за що отримав жовту картку.

33'
Маткевич пробивав з близького штрафного, але влучив у стінку.

28'
Класну атаку провели українці, Синчук віддав на Богданова, який пробивав по воротах з небезпечної позиції, але влучив у воротаря.

25'
Небезпечно пробивав Гаджиєв, але воротар зумів забрати м'яч у руки.

22'
Знову господарі виконували штрафний, але пробити їм не вдається зі стандарту.

20'
Чарльз класне закидання виконував, знову вдало на виході грає Крапивцов і забирає м'яч у руки.

18'
Ващенко пробивав з-за меж штрафного майданчика, удар Даниїла заблокували.

17'
Синчук отримав невелике пошкодження, але зміг продовжити гру після допомоги медиків.

14'
Маткевич трохи не встиг до м'яча після небезпечної подачі з правого флангу.

11'
Збірна Північної Ірландії виконувала штрафний, кілька разів скидували "зелені" на дальню стійку, але Крапивцов вчасно вийшов з воріт і встиг заблокувати удар.

8'
Леннон головою заблокував небезпечний удар з правого флангу.

6'
Зіткнулися в центрі поля Огарков та Бар, медики на полі допомагають юним футболістам.

4'
Контратакували північноірландці, однак Михавко підстрахував партнера та змусив суперника втратити м'яч.

3'
Томпсон грубо зіграв у центрі поля. арбітр зафіксував фол.

1'
Матч розпочався!

Лунають гімни України та Північної Ірландії!

Команди виходять на поле!

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн поєдинку в цій новині.

Зазначимо, що сьогодні також зіграють збірні Норвегії та Італії, з якими команда Дмитра Михайленка зустрінеться у 2 та 3 турі відповідно.

На юнацькому Євро лише дві групи. По дві найкращі команди з квартетів A і B розіграють трофей у "Фіналі чотирьох". Також передбачений матч за 5-те місце, адже Євро є відбірковим турніром на ЧС-2025 U-20, на якому Європу представлять саме 5 команд, тож необхідно визначити п’ятірку найсильніших.