Українська правда

Денис Берінчик та його суперник провели відкрите тренування перед титульним поєдинком

Інтернаціональний чемпіон за версією WBO у легкій вазі Денис Берінчик зустрівся з суперником Віорелом Сіміоном в рамках відкритого тренування в ТРЦ Gulliver. Завтра в Equides club суперники проведуть десятираундовий бій, на кону якого титул WBO International, яким володіє Денис.

 
"У мого суперника за плечима великий багаж досвіду, велика кількість поєдинків. Він боксував з багатьма відомими іменами, володів регіональними титулами по WBC. Це і є його перевагою. Ми вивчали його манеру бою, розробили план, щоб здолати його, та рухатися далі", - зазначив Денис Берінчик. 
 
Також фізичну форму один одного напередодні бою оцінили учасники андеркарду Василь Чеботар та Олександр Абрамян. Вони зійдуться у восьмираундовому протистоянні. 
 
Нагадаємо, медіапартнером заходу  є сайт champion.com.ua.
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік