На чемпіонаті Європи з карате у збірної України лише одна медаль

Сергей Шемшученко — 10 травня 2016, 17:53

У Монпельє (Франція) завершився 51-й чемпіонат Європи з карате серед дорослих.

З 14-ти спортсменів, які презентували Україну, лише один дістався п’єдесталу пошани. Зі сріблом повертається додому Анжеліка Терлюга.

Драматичними для неї видалися змагання у ваговій категорії до 55 кг, інформує сайт Спортивного комітету України.

Дуже впевнено одеситка вийшла до "золотого" фіналу. І навіть в одній секунді була від золота. Однак, виграючи 3:0, на останній секунді поєдинку Анжеліка вийшла за татамі і не втримала перевагу.

На бронзову відзнаку претендували Валерій Чоботар і чоловіча команда у куміте. У фіналі за 3-є місце у вазі до 84 кг спортсмен з Чернівців поступився німцеві, а наша команда - Костянтин Цимбал, Станіслав Горуна, Тарас Герчук, Ілля Нікулін, Іван Дрозд, Валерій Чоботар - програла португальцям.

У загальнокомандному рейтингу збірна України посіла 9-й рядок, який розділила з Фінляндією, Австрією та Боснією і Герцеговиною.