Мхітарян: "Волинь" приїхала до Донецька не просто відбиватися

Сергей Шемшученко — 2 березня 2013, 11:38

Півзахисник "Шахтаря" Генріх Мхітарян очікував агресивного футболу від "Волині".

"Ми добре усвідомлювали, що наш суперник боротиметься, постарається створити нам проблеми. Так все, в принципі, і вийшло. Але нам вдалося забити два швидкі м'ячі, які допомогли - вже до 15-ої хвилини рахунок став 2:0.

Проте після цього команда розслабилася. Ми почали грати спокійно і на початку другого тайму пропустили гол у відповідь. Добре, що знову змогли зібратися, забили ще два і довели справу до перемоги.

Десь такого футболу від "Волині" ми і чекали. Нам протистояла хороша команда, вони боролися на полі, намагалися грати на перемогу, а не приїхали в Донецьк просто відбиватися", - цитує гравця офіційний сайт клубу.