"Динамо" легко перемагає "Чорноморець"

Сергей Шемшученко — 21 вересня 2008, 22:25

В останньому матчі в Одесі зустрічалися "Чорноморець" і київське "Динамо". Боротьби тут не вийшло. "Динамо" переграло своїх суперників за всіма статтями. Це вже четверта поспіль перемога "біло-синіх" і вони продовжують відставати від лідера чемпіонату - донецького "Металургу" на два очки.

Рахунок було відкрито вже на 8-ій хвилині, коли передачу зліва ногою замкнув Єременко. Перший гол Романа за основну команду "Динамо". А на 28-ій рахунок подвоїв автор першої гольової передачі - Тіберіу Гіоане, який переправив м'яч у сітку після навісної передачі Нінковіча. В обох випадках, коли забивалися голи, "динавці" перебували самі і ніхто їх у радіусі двох метрів не опікував.

Між цими голами було у команд декілька моментів. У господарів Коритько пробив у руки Богушу і Вітті виходив на Асатіані після жахливої помилки Михалика, але переграти грузина не зміг. А у киян пригадуються удар Бангури з кута майданчику повз дальню стійку та постріл Алієва зі штрафного вище воріт.

Гра після другого голу заспокоїлася. "Динамо" вперед великими силами не йшло, а "Чорноморець" йшов, але нічого створити так і не зміг. Так і закінчилися перші 45 хвилин.

Другий тайм розпочався з трьох замін: в одеситів замість вийшов , а у киян - замість Алієва Ель Каддурі і замість Бангури Кравець. І на першій же хвилині перебування на полі Кравець відзначився голом. Вукоєвіч з центра поля зробив пас на хід Нінковичу, той трохи заплутався у своїх ногах і м'яч відскочив до Артема, який біг за Мілошом. Перший удар Кравця голкіпер парирував, але знову м'яч опинився в ногах нападника і він прибрав голкіпера і з-під захисника пробив під поперечину воріт "Чорноморця". 0:3! Розгром.

"Чорноморець" взагалі засмутився і вирішив не створювати біля воріт гостей нічого небезпечного. Чого вартий тільки епізод, коли протягом трьох хвилин одесити кілька разів навішували м'яч у штрафну "Динамо", але кожного разу Бетао вигравав цю боротьбу.

А от гості, якби не піжонили, то могли б довести рахунок до непристойного. Нінкович після подачі Несмачного зліва пробив головою біля стійки воріт. Каддурі з того ж таки лівого флангу прострілив, захисники вибили точно на Єременка, той пройшов паралельно лінії штрафного майданчику і п'ятою відпасував на Вукоєвіча, який пробив вище воріт воріт. Захисники "Чорноморця" тільки спостерігали за цією комбінацією. Ще одного разу Гіоане вирішив пробити через себе, але по м'ячу не влучив (подавав на Тіберіу Романчук).

А на 89-ій хвилині рахунок мав ставати 0:4, але Кравець влучив у стійку. Атаку, чи навіть контратаку, динамівці розпочали біля своїх воріт, а потім у прорив відправили Каддурі. Бадр зробив рейд лівим флангом і зробив передачу у центр, де вільними були відразу два "динамівця", але Артем господарів пробачив.

"Динамо" спокійно довело гру до фінального свистка і здобуло переконливу перемогу.

"Чорноморець" - "Динамо" 0:3 (0:2)

Голи: 0:1 - Єременко (8), 0:2 - Гіоане (28), 0:3 - Кравець (47)

Попередження: Михалик (17), Ніжегородов (18), Коритько (61)

"Чорноморець": Ширяєв, Ніжегородов, Мельник (Корнєв, 46), Хіменес, Білецький (Ребенок, 77), Коритько, Косирін, де ла Аса, Гришко, Вітті (Мельо, 54), Мжаванадзе

"Динамо": Богуш, Бетао, Несмачний, Гіоане, Вукоєвіч, Єременко, Михалик (Романчук, 80), Асатіані, Нінковіч, Алієв (Ель Каддурі, 46), Бангура (Кравець, 46)

Станом на 21 вересня 22:30