В'ячеслав Грозний: У футболістів "Терека" в одне вухо влітає, в інше вилітає

Сергей Шемшученко — 21 вересня 2008, 15:31

Головний тренер "Терека" В'ячеслав Грозний після поразки у матчі 22-го туру російської першості від "Томі" (0:2) піддав критиці гру своїх футболістів.

"Коментувати легко і складно. Легко - бо в першому таймі наші гравці спали. Думаю, це пов'язано не лише з різницею в часі. Біда в тому, що у футболістів в одне вухо влітає, в інше вилітає. Попросив на установці уважно грати у перших 15 хвилин. Так ні, в цей час ми пропустили перший гол, абсолютно не тримали гравців суперника.

У перерві відбулася досить жорстка розмова. І в другому таймі команда виглядала зовсім по-іншому. Не реалізували моменти, які у нас були, десь не йшов останній пас. Що ж, це футбол "Томь" заслужено перемогла. Нам потрібно навчитися грати на виїзді, але це питання психології, і за короткий час його не вирішити", - відзначив український фахівець в інтерв'ю "НТВ-Плюс".