"Золоті" сестрички. Валя та Віта Семеренко святкують день народження. ВІДЕО
![Золоті сестрички. Валя та Віта Семеренко святкують день народження. ВІДЕО](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/f/e/142971/fe8632d67061e145e97fd130313fcb68.jpg?w=760&q=90)
Сьогодні, 18 січня, українські біатлоністки Валентина і Віта Семеренко святкують свій день народження.
Найбільшою перемогою в кар'єрі сестер стала естафета 4х6 км на Іграх у Сочі в 2014 році, де Віта та Валентина разом із Юлею Джимою та Оленою Підгрушною вибороли золоту медаль.
Віта є срібною призеркою чемпіонату світу, призеркою чемпіонату Європи серед юніорів, срібною призеркою першості світу серед дівчат, бронзовою і срібною призеркою чемпіонату світу серед юніорів, неодноразовою чемпіонкою першостей і чемпіонатів України, на XXIII Всесвітній зимовій універсіаді виграла 4 медалі (1 золота, 1 срібна, 2 бронзових).
На етапах Кубка світу вона здобула 4 перемоги, 10 особистих і 13 естафетних подіумів.
Валентина - чемпіонка світу 2015 року, 4-разова призерка чемпіонатів світу, багаторазова чемпіонка Європи.
На етапах Кубка світу вона здобула 6 перемог, 1 й особистих і 15 естафетних подіумів.