Шахтар пропустив ефектний гол ударом від штанги в матчі Ліги чемпіонів проти Барселони

Гарно, але прикро...
25.10.2023 21:02 Андрій Дунець 1626 0

Фермін Лопес забив ефектний гол під завершення першого тайму матчу 3-го туру Ліги чемпіонів Барселона - Шахтар.

На 36-й хвилині молодий півзахисник каталонців наважився на удар з-за меж штрафного - м'яч влучив у праву штангу, а потім влетів у ворота.

Так рахунок став 2:0 на користь господарів.

Відео

На 28-й хвилині рахунок відкрив Ферран Торрес, відтак на перерву команди пішли саме за переваги Барси у 2 голи.

У другій половині гри Шахтар зусиллями Георгія Судакова зміг відквитати один м'яч, але на більше не спромігся - 2:1.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua